Ceník

První osobní schůzka je zdarma.
Na této schůzce se s klientem seznámíme, řekneme si víc o tom, co jej přivedlo a domluvíme se na tom, čeho by chtěl v průběhu naší spolupráce dosáhnout. Stanovíme si, jak bude vypadat naše spolupráce a jakých výsledků v jejím průběhu chceme dosáhnout (jak je budeme měřit). 
 
Série individuálních sezení
Cena série 4 individuálních setkání je 1600 Kč.
Cena série 8 individuálních setkání je 3200 Kč.
Cena série 12 individuálních setkání je 4800 Kč.
Jedna schůzka trvá 45-90 minut.
 
K sériím navíc poskytuji první osobní schůzku s klientem zdarma.
 
Pokud o mé služby stojíte a z jakýchkoliv důvodů nemůžete akceptovat uvedené ceny, kontaktujte mě. Napište mi téma, které chcete řešit a cenu, na kterou si jej ceníte, a zkusíme se domluvit.

Objednejte se

nebo se na mě obraťte s dotazy

Zkušenosti klientů

"Jednu zkušenost s koučinkem už jsem měl a nijak mě nenadchl ani nepřesvědčil, měl jsem pocit, že to není metoda pro mě. Takže jsem do toho šel bez nějakých velkých očekávání. Tématem byla moje diplomka. Proč jsem se zasekl v jejím psaní. A teď úplně nevím, jak napsat reflexi toho, co proběhlo, bez superlativů a nadšených zvolání. "

"Během koučinku jsem cítila, že jí můžu plně důvěřovat, cítila jsem se otevřená a zaujatá hledáním, bylo to klidné sezení, kde se zároveň odehrávaly velké obraty a přeměny. Musím říct, že to pro mě byla životní zkušenost a jsem velmi vděčná, že jsem jí mohla absolvovat."

"Dlouhou dobu jsem nosila v hlavě nápad, jak rozšířit nabídku služeb ve své firmě. Až díky koučování s Bárou jsem dala své vizi jasnou podobu a začala se skutečnou realizací."

"Bára moje hledání a ponory vždy vracela do struktury, do procesu, který směřoval odněkud někam. Tedy: objevit problémy a překážky, které mi brání, najít jejich řešení, a také si určit datum, do kdy je vyřeším."

"Pochopila jsem, že člověk může dokázat všechno, čemu věří, že je to možné. Jen je tato schopnost ukrytá někde hlouběji a je potřeba ji objevit. To se mi díky koučinku podařilo."