Mgr. Barbora Fafílková

osobní průvodce, lektor, kouč

"Představ si práci, kterou bys s radostí dělal i zadarmo.
Zkus ji dělat tak dobře, aby Ti za ni lidé zaplatili."
    

          

Věřím, že si nemůžeme vybrat, co nás v životě potká, ale můžeme si vybrat, jak na to zareagujeme. Věřím, že štěstí není to, že člověku všechno vychází. Věřím, že štěstí je stav, ve kterém je člověk smířený s tím, co změnit nelze, a činný v tom, co změnit jde. Věřím, že budeme šťastní, pokud přijmeme vše, co  žijeme, jako příležitost k celoživotnímu učení.

Životní výzvou každého člověka je vystoupit ze šedého komfortu každodenní reality. Reality, která sice nebolí, je jakž takž pohodlná a už jsme na ní zvyklí. Snili jste někdy o lepší? Pak bude třeba udělat krok ven z Váší šedé komfortní zóny.

Jsem osobní průvodce na Vaší cestě, budu s Vámi, když vykročíte do neznáma. Objevíte v sobě svět, který Vám nabízí více krás a možností, než si teď umíte představit. Chci Vás provést Vaším světem až na místo, kde se rozhlédnete, nadechnete a řeknete si, že to je místo, kde chcete být. O tom, že cesta není jednoduchá, není pochyb. Bohu dík!

Baví mě pracovat s lidmi, kteří si na začátku nejsou jistí, zda si odnesou něco užitečného, a nakonec odcházejí s údivem, co všechno v sobě objevili a s plánem, jak toho využijí.

Mám ráda pohodu, letní večery, večery s manželem a Norah Jones.

 

7 důvodů proč se mnou spolupracovat

1.       Jsem kvalifikovaný profesionál - absolvovala jsem výcvik koučů. Pravidelně investuji do vlastního vzdělávání. Mám státní závěrečnou zkoušku z aplikované psychologie. Podívejte se na mou kvalifikaci.

2.       Koučuji v oblastech, které mám prozkoumané na základě vlastní zkušenosti. Podívejte se na můj osobní příběh.

3.       Dbám na to, abych pro klienty byla skutečným přínosem. Spolupráci udržuji tak dlouho, dokud má pro klienta smysl.

4.       Nestrpím překračování etického kodexu koučů - jsem strikně diskrétní, své klienty nehodnotím, nemanipuluji a nenálepkuji. Pracuji podle ICF standardů a etického kodexu.

5.       Jsem společensky odpovědný člověk. Koučuji nezaměstnané a potřebné za snížené sazby nebo jako dobrovolník ve svém volném čase.

6.       Moje slovo platí. Slib je pro mě závazný a na dohody se mnou se můžete spolehnout.

7.       Mám 7 let zkušeností rozvojové a vzdělávací práce s lidmi. Za svou praxi jsem spolupracovala s více jak 300 klienty.